Весна іде — красу несе, а ми разом з нею ;) Розробили для тебе дві нових лінійки натуральних засобів для догляду за обличчям і тілом.

Будь першою, хто спробує новинки від Dushka!

Для обличчя:

  • Серія «Антивікова» (пінка для вмивання, сироватка, крем для обличчя, крем навколо очей) для інтенсивної боротьби з ознаками старіння. Уповільнює процеси старіння, розгладжує дрібні зморшки й запобігає появі нових, стимулює синтез природного колагену, вирівнює тон обличчя, захищає шкіру від впливу негативних зовнішніх факторів, зокрема від УФ-випромінювання.

  • Серія «Регенеруюча» (пінка для вмивання, сироватка, крем для обличчя, крем навколо очей) для відновлення шкіри обличчя. Усуває сухість, лущення, почервоніння, запальні процеси, розгладжує дрібні зморшки та запобігає появі нових, посилює захисні функції шкіри.

  • Серія «Зволожувальна» (пінка для вмивання, сироватка, крем для обличчя, крем навколо очей) для глибокого зволоження. Вирівнює тон і колір, покращує пружність і еластичність шкіри, розгладжує мімічні зморшки.

  • Крем для обличчя «Нічний» для моментального зволоження, пом'якшення та збереження молодості шкіри.

Всі перелічені вище засоби містять 95% натуральних інгредієнтів, мають високу концентрацію активних речовин і ефективно діють, особливо за комплексного застосування.

Для тіла:

  • Жіночі крем-гелі для душу з квітково-фруктовими ароматами у великому об'ємі 1 л: Kimono, Deep Gold, Fresh Blossom, Garden of Love.

  • Чоловічі гелі для душу 3 в 1 (для тіла, волосся та обличчя) у великому об'ємі 1 л: Energy, Fresh, Power.

Засоби для душу з цієї лінійки містять 85% натуральних компонентів, пом'якшують і живлять шкіру, не викликають відчуття сухості та стягнутості після очищення.

Всі перелічені новинки ти зможеш зустріти та придбати не тільки в офіційній мережі магазинів Dushka, а й у інших торговельних мережах. Наша косметика стає ще ближчою та доступнішою ❤️.

ВАЖЛИВО! Ми максимально чесні з тобою, ми завжди пишемо повний склад наших засобів, детально розповідаємо про переваги наших інгредієнтів, тому хочемо звернути твою увагу на те, що у великих гелях для душу (виключно у них!) ми використовуємо ПАР лауретсульфат натрію (Sodium Laureth Sulfate), як більшість виробників масмаркету. За рахунок цього ми зробили ці гелі більш доступними в ціні. Якщо тебе влаштовують ці ПАР та твоя шкіра нормально на них реагує, можна спокійно користуватися цими гелями, якщо ні, в нас завжди є альтернатива — гелі для душу Dushka з м'якими ПАР.

Дбаємо про здоров'я, молодість і красу шкіри разом!