Світ змінюється, змінюєшся ти, змінюється Dushka, проте завжди залишається поруч — нова зовні, але така ж рідна всередині.

За 9 років існування ми створили понад 400 нових засобів, експериментували з кольорами та формами, удосконалювали рецептуру та виробничий процес, уважно прислухались до твоєї особистої думки. Сьогодні ми оновили дизайн, щоб бути ще ближче до тебе, стати краще та разом рухатись уперед.

Відтепер Dushka стає більш стриманою, стильною, легкою. Чому? Нам захотілося зробити акцент на головному — тому, що всередині…. Потужній силі натуральних компонентів: рослинних і ефірних олій, екстрактів лікарських рослин і вітамінів, з яких завжди створювалась наша косметика.

Dushka як ніхто знає, як твоє тіло потребує щоденного ніжного догляду, як прагне природної краси та турботи після важкого дня або під час ранкового пробудження.

Ми бажаємо нагадати, що наша продукція — це подарунок самій собі, на кожен день, косметика, яка щохвилини піклується про тебе завдяки своєму багатому складу, подарованому чистою природою.

Сподіваємось, ти оціниш наші старання, тож радо запрошуємо до коментарів — приймаємо привітання, критику чи щирі побажання — як завжди, щасливі бути в діалозі з тобою.

З любов'ю, твоя оновлена Dushka