Зазвичай виробники косметики називають йогуртом крем або маску, яка інтенсивно живить волосся та/або шкіру голови. Проте йогурт для волосся від Dushka — це унікальний засіб 3 в 1, який поєднує одразу кілька продуктів: шампунь, кондиціонер і маску. 

Для чого потрібен йогурт для волосся

Оскільки цей продукт об'єднує дію шампуню, кондиціонеру та маски, він одночасно очищає, живить, відновлює структуру волосся, зміцнює його, робить блискучим, гладким і більш слухняним. 

Залежно від виду йогурту, кожен з них, окрім вже згаданої дії, має додаткові властивості:

 • Абрикосовий йогурт запобігає випадінню волосся;
 • Полуничний йогурт активно стимулює ріст волосся;
 • Чорничний йогурт швидко відновлює пошкоджене, сухе та ламке волосся.

Які компоненти містяться у складі

 1. В основі кожного йогурту лежать гідролати — квіткова або фруктова вода, водна витяжка з певної рослини, трави чи фрукту, отримана шляхом дистиляції. Таким чином зберігаються всі корисні властивості сировини. Залежно від дії засобу, в кожному з них використовується свій гідролат: Абрикосовий йогурт містить гідролат кори дуба, Полуничний — шавлії, Чорничний — грейпфрута. 
 2. Концентрат йогурту, який ти зустрінеш у складі всіх засобів 3 в 1, — потужний детоксикант, який нормалізує стан шкіри голови й волосся та захищає його від впливу негативних зовнішніх факторів (часті укладання, фарбування, УФ-випромінювання).
 3. Натуральні олії, спрямовані на зволоження, живлення, зміцнення волосся, відновлення еластичності та блиску, вирішення проблеми посічених кінчиків. Залежно від дії йогурту, наявність олій у складі трохи відрізняється. Так, у Абрикосовому йогурті містяться олії мигдалю, жожоба, льону і зародків пшениці. Полуничний йогурт багатий аргановою, реп'яховою оліями та олією жожоба. Чорничний йогурт містить олії ши, кокоса, жожоба та арганову олію. 
 4. Гідролізати — складники, які утворюють на поверхні волосся захисну вологоутримуючу плівку, тим самим вони полегшують розчісування, роблять волосся більш слухняним, блискучим, еластичним. Чорничний йогурт, відповідно до своєї дії, містить гідролізати шовку, кератину та кашеміру, а Абрикосовий йогурт — гідролізати протеїнів пшениці та квасолі.
 5. Спеціальні компоненти, які підсилюють дію певного виду йогурту. У складі Абрикосового йогурту це бетаїн, який робить волосся більш щільним, закриває та відновлює лусочки. Полуничний йогурт збагачений екстрактом червоного перцю та плацентарною сироваткою для росту волосся. Чорничний йогурт додатково містить зволожувальний і відновлювальний комплекс з натуральних компонентів. 

Як користуватися йогуртом для волосся

Використовувати йогурт для волосся можна як «шампунь + кондиціонер + маска», «шампунь + кондиціонер», «шампунь».

 • Якщо хочеш використати йогурт як засіб «шампунь + кондиціонер + маска»: за півгодини-годину до миття треба нанести його на сухе або вологе волосся, розподілити по довжині від коріння, масажними рухами втерти у шкіру голови, змити без використання шампуню теплою проточною водою. 
 • Як «шампунь + кондиціонер»: масажними рухами нанести на вологе волосся, потримати до 5 хвилин та змити теплою проточною водою без використання шампуню.
 • Як «шампунь»: масажними рухами нанести на вологе волосся, втираючи у шкіру голови до 1 хвилини, змити теплою проточною водою без використання шампуню.

Ми рекомендуємо використовувати йогурт для волосся 1 раз на тиждень і чергувати його з натуральним шампунем. Якщо постійно використовувати тільки йогурт, через його насичений натуральний живильний склад волосся може стати перевантаженим, є ризик появи відчуття жирного волосся.

Склад кожного йогурту Dushka — це справжній скарб з натуральних компонентів, ретельно розроблений нашими технологами. Якщо ти жодного разу не користувалася цим засобом, наполегливо рекомендуємо спробувати. Ти будеш в захваті від краси та здоров'я свого волосся!

ОБРАТИ ЙОГУРТ ДЛЯ ВОЛОССЯ