Ті, хто використовував раніше конвенційну (що включає до складу синтетичні інгредієнти) косметику, як правило, звикли до легкого розчісування, гладкого і блискучого волосся після миття голови. Такий "wow-ефект" досягається за рахунок використання силіконів та інших хімічних субстанцій, що покривають поверхню волосся.

Використання подібної косметики протягом тривалого часу шкідливе і для самого волосся, і для шкіри голови, тому що силікон накопичується на поверхні волосся і штучно потовщує їхню структуру. Після цього волосся стає нездатним до зволоження, висихає зсередини, стає сильно пошкодженим, а шкіра голови - незбалансованою. Таким чином, виходить замкнене коло: волосся стає жирнішим і важчим, їм необхідне частіше миття, яке знову і знову запускає руйнівний процес.

Натуральні засоби для догляду за волоссям допомагають подолати це. Однак парадокс у тому, що при переході на натуральний догляд може виникнути деяке розчарування, так як штучний шар вимивається, волосся здається ламким, плутається і погано розчісується, і перші рази, після митися, буває відчуття "брудного волосся", начебто їх не мили зовсім.

Перехід на натуральний догляд вимагає передусім терпіння. Для зняття силіконового шару потрібен тривалий час.

 

Нижче – кілька простих порад, щоб зробити цей перехід менш стресовим:

1) Процес адаптації до шампуню може зайняти 2-4 тижні (залежно від регулярності миття голови), тому краще здійснювати перехід у вільний час (наприклад, у відпустці). Цей час піде зі зняттям силіконового шару.

2) Те, наскільки сильно силікон закріплюється на волоссі, безпосередньо залежить від їх структури: товщини та якості волосся, частоти використання фена та засобів для укладки.

3) Щітка з натуральної щетини допоможе видалити шар силікону, що утворився на волоссі.

4) Для очищення волосся середньої довжини достатньо мінімальної кількості шампуню – розміром з волоський горіх. Думка про те, що рясна піноутворення – запорука якісного очищення – докорінно неправильна. Волосся варто масажувати шампунем до тих пір, поки вони не стануть досить гладкими (почнуть "скрипіти").

5) Інгредієнти, що входять до складу натуральних шампунів, мають ефект, що балансує, а значить, голову можна мити рідше (раз на 2-4 дні).

6) Додатковий інтенсивний догляд за волоссям, що включає щотижневі (1-2 рази на тиждень) маски, регулярне розчісування, масаж голови для стимуляції саморегуляції, а також здорове харчування допоможуть скоротити тривалість перехідного періоду і повернути вашому волоссю здоров'я та природну красу.

7) У складі наших шампунів містяться рослинні компоненти та ефірні олії, вони можуть провокувати появу лупи та алергії, тому натуральні шампуні можуть підійти не всім.

 

Пам'ятайте, що вибір натуральної косметики дуже індивідуальний. Один засіб може ідеально підійти одній людині, але бути абсолютно невідповідним для іншого. Щоб знайти свій засіб, необхідно пробувати, експериментувати і шукати.

Переглянути засоби для волосся Dushka