Dushka – бренд натуральної косметики ручної роботи. Створено у 2014 році одеситкою Оленою Душечкіною.

Все починалося з хобі — миловаріння вдома. Але після успішних експериментів Олена вирішила готувати й інші засоби догляду за тілом і волоссям. Так з'явилася корисна та гарна косметика. Родзинка Dushka - вона виглядає і пахне так, що її хочеться скуштувати! Сьогодні, як і на початку шляху, Dushka залишається 100% handmade: продукція готується, розливається, прикрашається та упаковується вручну.

В асортименті Dushka вже понад 400 засобів, серед них: десертні гелі для душу, скраби-жуйки, солодка вата для тіла, капкейки. Легко переплутати зі справжніми ласощами! Але найголовніше - натуральні інгредієнти, які містяться у складі цих продуктів: рослинні та ефірні олії, екстракти лікарських рослин та вітаміни.

Наразі бренд активно поповнює лінійку щоденної косметики. Dushka можна придбати не лише на подарунок, а й для щоденного догляду, здоров'я та гарного настрою!

 

 

 

2014 — Народження компанії. Олена Душечкіна займалася приготуванням косметики, розливом, упаковкою та доставкою замовлень, основні продажі відбуваються через соц.мережі. 

2016 — Цього року в Одесі відкрився перший магазин на Грецькій, 11 та почали з'являтися перші магазини-партнери.

2017 — Активне зростання роздрібної мережі по Україні - відкриваємо власні магазини в Києві та Одесі, запускаємо українську франшизу. 

2019 — Започаткування експорту до Німеччини, відкриття власних магазинів у м. Дніпро, розширення української франшизи.

2020 — Придбання власного деревообробного верстату - починаємо виробництво дерев’яної продукції для себе й на замовлення: від подарункової упаковки до світильників. Початок карантину - намагаємось утримати магазини, зберегти робочі місця та обсяги виробництва тощо.

2021 — Закриття неприбуткових офлайн-магазинів через карантин. Розширення експорту завдяки появі нових партнерів у Польщі та Естонії.

2022 — Забезпечення працездатності компанії в умовах війни: зберігаємо робочі місця, платимо податки, допомагаємо військовим. 

2023 — Ребрендинг Dushka. Отримання гранту на закупку обладнання. Збільшення обʼємів виробництва за рахунок співпраці з мережами. Початок співпраці з брендами на основі контрактного виробництва.