Dushka – бренд натуральної косметики ручної роботи. Створено у 2014 році одеситкою Оленою Душечкіною.

Все починалося з хобі — миловаріння вдома. Але після успішних експериментів Олена вирішила готувати й інші засоби догляду за тілом і волоссям. Так з'явилася корисна та гарна косметика. Родзинка Dushka - вона виглядає і пахне так, що її хочеться скуштувати! Сьогодні, як і на початку шляху, Dushka залишається 100% handmade: продукція готується, розливається, прикрашається та упаковується вручну.

В асортименті Dushka вже понад 400 засобів, серед них: десертні гелі для душу, скраби-жуйки, солодка вата для тіла, капкейки. Легко переплутати зі справжніми ласощами! Але найголовніше - натуральні інгредієнти, які містяться у складі цих продуктів: рослинні та ефірні олії, екстракти лікарських рослин та вітаміни.

Наразі бренд активно поповнює лінійку щоденної косметики. Dushka можна придбати не лише на подарунок, а й для щоденного догляду, здоров'я та гарного настрою!

 

 

2014 — Народження компанії. У команді всього 2 особи: Олена та В'ячеслав Душечкіни. Олена займалася приготуванням косметики, В'ячеслав допомагав із розливом, упаковкою та доставкою замовлень. Тож перші замовлення покупці отримували саме від нього.

2016 — Цього року в Одесі відкрився перший магазин на Грецькій, 11 та почали з'являтися перші магазини-партнери

2017 — Активне зростання власної роздрібної мережі по Україні

2019 — Отримання міжнародних сертифікатів та вихід на експорт. Розширюємо межі!

2020 — Купуємо свій деревообробний верстат. Тепер розробляємо вироби для себе та на замовлення: від подарункової упаковки до підставок для телефону та світильників

2021 — Закордон привіт! Активний вихід на експорт до країн СНД