Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Характеристики
Спосіб застосування Нанести невелику кількість лосьйону на чисту суху шкіру і дати вбратися. За кілька хвилин можна втерти залишки лосьйону.
Засоби безпеки Можлива індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу косметичного засобу. Перед використанням бажано провести тест на індивідуальну чутливість. Лише для зовнішнього застосування.
Умови зберігання За температури від +5˚С до +25˚С, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів.
Термін придатності 12 місяців із дати виробництва. Після відкриття – не більше 6 місяців.

Лосьйон для тіла "Кокосовий пудинг" 275 мл

В наявності
Артикул: НФ-00003000
344 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Ввійти для відображення накопичувальної знижки
Валюта
UAH
Замовити швидко

Шум океанських хвиль, легкий бриз, спекотне сонечко… Лосьйон для тіла «Кокосовий пудинг» подумки перенесе тебе з ванної кімнати на тропічний острів!

Засіб ідеально підійде для любительок максимально зволоженої шкіри й легких засобів для догляду за шкірою. Натуральний емолент і бетаїн у складі засобу прекрасно пом’якшують суху і зневоднену шкіру, надають їй цілющу вологу, зберігаючи її всередині. Д-Пантенол, крім активного харчування, заспокоює подразнену шкіру. Гель алое сприяє виробленню колагену, який відповідає за пружність і еластичність.

У наш «Кокосовий пудинг» ми додали перламутр, який залишає на поверхні шкіри легке сріблясте сяйво. Райське задоволення для тебе і для твого тіла!

Склад


вода підготовлена (Aqua), кокосовий зволожувач (Caprylic), гель алое (Aloe Barbadensis Leaf Juice), бетаїн (Betaine), Д-Пантенол (Panthenol), натуральний емолент (Isopropyl Palmitate), екоконсервант (Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol), гелеутворювач (Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer), парфумерна композиція (Parfum), вітамін Е (Tocopherol), Anise Alcohol, Coumarin, CI 77019, CI 77891.

Люблю все кокосовое!Запах как всегда 5*
Відповісти
Здравствуйте, Алина. Спасибо за отзыв! Пользуйтесь с удовольствием ;)
Відповісти
Шикарный лосьончик с сиянием и волшебным ароматом, отлично на лето! Ну и я просто обожаю всё кокосовое)))
Відповісти
Спасибо за отзыв, Дарья. Пользуйтесь с удовольствием ;)
Відповісти
Приємно пахне і має дуже гарне сяйво! На літо взагалі клас, особливо на засмаглу шкіру🤩
Відповісти
Доброго дня, Яна! Дякуємо за відгук, користуйтеся з радістю!
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

самовивіз Самовивіз з наших магазинів — безкоштовно

 «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника

Укрпоштою по Україні — за тарифами перевізника

Більше інформації про доставку

  • Передоплата на картку Приват Банку
  • Оплата готівкою при отриманні
  • Накладений платіж Новою Поштою
Вгору